Архів блогу

четвер, 27 січня 2022 р.

 Знайомство з книгами

(презентація книжок)

     Програма поповнення фондів публічних бібліотек - один з ключових проєктів Українського інституту книги, завдяки якому українці у всіх куточках держави мають доступ до якісної, сучасної та актуальної літератури в бібліотеках.

     У 2021 році в рамках Програми поповнення фондів публічних бібліотек закуплені книжки були поділені між 616 бібліотеками України й більша частина з них вже надійшла до книгозбірень та радує читачів.

     Центральна дитяча бібліотека потрапила в число щасливчиків! Хочеться розповідати кожному нашому відвідувачу про цю радісну звістку! Книжки якісні, сучасні, яскраво оформлені, гарної якості, для різного віку: для малечі, для підлітків і є навіть для батьків. Переконатись у цьому сьогодні змогли учні ЗШ №3 м. Павлограда, завітавши до старшої читальної зали нашої бібліотеки.  Особливо дітям сподобалась серія книжок про Енолу Голмс та «Велика книга зірок і планет». Хлопці ж з більшою цікавістю розглядали «Крейдовий період: динозаври та інші давні тварини» та книжки про Всесвіт Minecraft.

      Якщо вам також цікаво дізнатись про нові надходження – ласкаво просимо завітати до нас у бібліотеку!     

 

Немає коментарів:

Дописати коментар